Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15. maj
18:30
Dalum IF (U11)
Kerteminde BK
U12 pige 8:8 C (2012) - forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:45
Dalum IF
Bramming B
U16 Drenge Liga 1 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 452
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:45
Dalum IF
Næsby BK
U15 Drenge Liga 1 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 501
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. maj
17:15
Dalum IF
Næsby BK
U11 dr. 8:8 C (2013) - 9-11 kampe - forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:45
Dalum IF
Tarup/Paarup IF
U19 Drenge Liga 2 (2005 - 06) 11:11 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
10:00
Dalum IF
MG & BK
U12 dr. 8:8 M (2012) - forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. maj
10:00
Dalum IF
Vindinge BK
U12 dr. 8:8 C (2012) - 9-11 kampe - forår 2024 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
18. maj
11:15
Dalum IF
Nr. Aaby IK
U12 dr. 8:8 A (2012) - forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:30
Dalum IF
Søhus Stige
U13 Drenge Liga 6 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
18. maj
14:00
Dalum IF
ØB
U16 Drenge Liga 3 (2008) 11:11 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
14:00
Dalum IF
Aarslev BK
U15 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
19. maj
10:00
Dalum IF
ERI
U14 drenge Liga 5 (2010) 11:11 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
19. maj
11:00
Dalum/Næsby (1)
F16-U17
U17 Pige (2007-2008) 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
19. maj
11:30
Dalum IF
Søndersø BK
U15 Drenge Liga 5 (2009) 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
19. maj
13:00
Dalum IF (2)
Dalum/Næsby (1)
DBU Fyns Ungdomspokal 2024 - U14 pige Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
19. maj
13:00
Dalum/Næsby (2)
NØFF
U17 Pige (2007-2008) 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
20. maj
15:00
Dalum IF
Boldklubben Marienlyst
U13 Piger 11:11 / Træningskampe Træningskampe
|
|||||||||||||||||||
20. maj
18:45
Dalum IF
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
U14 Pige (2010) 8:8 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. maj
17:15
Dalum IF
Boldklubben Marienlyst
U11 dr. 8:8 B (2013) - 9-11 kampe - forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:30
Dalum IF
Glamsbjerg IF
U12 dr. 8:8 B (2012) - 9-11 kampe - forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:45
Dalum/Næsby (3)
Dalum/Næsby (1)
DBU Fyns Ungdomspokal 2024 - U17 pige Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:45
Dalum IF (2)
SFF2015
U16 Drenge Liga 4/5 (2008) 11:11 - Forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:45
Dalum IF
BBB/SB
U15 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:30
Dalum IF
Fortuna Oure
U15 Pige (2009) 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:30
Dalum IF (1)
Næsby BK (1)
DBU Fyns Ungdomspokal 2024 - U13 drenge 8:8 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
24. maj
18:45
Dalum IF
ØB
Albaniserien Herrer - 2023/2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Dalum IF (2)
Næsby BK
U14 Drenge Liga 2 (2010) 11:11 - Forår 2024 Pulje 614
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Dalum IF
Højby S & G
U11 dr. 8:8 B (2013) - 9-11 kampe - forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:15
Dalum IF
Boldklubben Marienlyst (2)
U12 dr. 8:8 M (2012) - forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:30
Dalum IF
Kværndrup BK
U13 Drenge Liga 4 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
Dalum/Næsby
B 73 Slagelse
Kv. 2. Division Slutspil Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
Dalum IF (1)
Hatting-Torsted Fodbold
U14 Drenge Liga 2 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 613
|
|||||||||||||||||||
25. maj
14:00
Dalum IF
Aarslev BK
U15 Drenge Liga 1 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 501
|
|||||||||||||||||||
25. maj
14:45
Dalum IF
Hobro IK
Herre-DS 2023-24 Kvalifikationsspil Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
15:00
Dalum/Næsby (1)
Stige Boldklub 2017
Kvinde S1 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Dalum IF
Otterup Bold- og Idrætsklub
U13 Drenge Liga 2 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 714
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Dalum IF
B 1909
U12 pige 8:8 B (2012) - forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Dalum IF
Vindinge BK
U13 Pige (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:15
Dalum IF
HPTI/Fraugde
U14 Pige (2010) 8:8 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
Dalum/Næsby
Silkeborg IF Q
U16 Piger Division 2023/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:00
Dalum IF
Næsby BK
U16 Drenge Liga 1 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 452
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:00
Dalum IF (2)
Skamby/KRFK
U16 Drenge Liga 4/5 (2008) 11:11 - Forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:00
Dalum IF
MG & BK
U14 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:30
Dalum/Næsby
Silkeborg IF Q
U19 Piger Division 2023/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. maj
18:45
Dalum IF
Langeskov IF
Grand Old Masters (M+60) - 2024 (11:11/9:9) Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:45
Dalum/Næsby
Vojens, Dybbøl, Haderslev
U13 Piger Liga 1 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 952
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:45
Dalum IF (1)
FC Østfyn
U16 Drenge Liga 4/5 (2008) 11:11 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. maj
Dalum IF
Oversidder
U19 Drenge Liga 2 (2005 - 06) 11:11 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:45
Dalum/Næsby (1)
TEAM Odense Q
U17 Pige (2007-2008) 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:45
Dalum IF
Skamby/KRFK
U15 Drenge Liga 5 (2009) 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Dalum IF
Vindinge BK
U12 dr. 8:8 A (2012) - forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Dalum IF
B 1909
U11 dr. 8:8 C (2013) - 9-11 kampe - forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:15
Dalum IF
ØB
U12 dr. 8:8 C (2012) - 9-11 kampe - forår 2024 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:15
Dalum IF
SfB
U12 dr. 8:8 M (2012) - forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:30
Dalum IF
OKS
U12 dr. 8:8 B (2012) - 9-11 kampe - forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:00
Dalum IF
Oversidder
U15 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Dalum IF (U11)
B 1909
U12 pige 8:8 C (2012) - forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Dalum IF
Nyborg G & IF
U13 Drenge Liga 6 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:15
Dalum IF
Bogense G & IF
U13 Drenge Liga 4 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:30
Dalum IF
MG & BK
U14 drenge Liga 5 (2010) 11:11 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
13:00
Dalum IF
Aarslev BK
U16 Drenge Liga 3 (2008) 11:11 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:00
Dalum/Næsby (2)
F16-U17
U17 Pige (2007-2008) 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. jun
18:45
Dalum IF
OKS (2)
U15 Pige (2009) 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
06. jun
17:15
Dalum IF
SfB (1)
U11 dr. 8:8 A (2013) - forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
06. jun
18:30
Dalum IF
ØB
U13 Drenge Liga 6 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Dalum IF
Næsby BK
U13 Drenge Liga 2 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 714
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Dalum IF
FC Nordfyn
U15 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Dalum IF
OKS
U11 dr. 8:8 M (2013) - forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:15
Dalum IF
Rudkøbing BK
U12 dr. 8:8 A (2012) - forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:00
Dalum IF
Boldklubben Marienlyst
U15 Drenge Liga 1 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 501
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:00
Dalum IF
Varde
Herre-DS 2023-24 Kvalifikationsspil Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:00
Dalum IF (1)
BK Stjernen af 1968
U16 Drenge Liga 4/5 (2008) 11:11 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
Dalum IF
Oversidder
U19 Drenge Liga 2 (2005 - 06) 11:11 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
Dalum IF
Oversidder
U14 drenge Liga 5 (2010) 11:11 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Dalum IF
Fraugde G & IF
U12 pige 8:8 B (2012) - forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:15
Dalum IF
Aarup BK
U15 Drenge Liga 5 (2009) 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:15
Dalum IF
Skærbæk Ungdoms B
U12 pige 8:8 M/A (2012) - forår 2024 Fyn/Jylland Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:00
Dalum IF
OB
U14 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:00
Dalum IF
Aarslev BK
U16 Drenge Liga 1 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 452
|
|||||||||||||||||||
10. jun
18:45
Dalum IF
Egebjerg Fodbold
U19 Drenge Liga 2 (2005 - 06) 11:11 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. jun
17:15
Dalum IF
Tarup/Paarup IF
U12 dr. 8:8 M (2012) - forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. jun
17:15
Dalum IF
Oversidder
U12 dr. 8:8 C (2012) - 9-11 kampe - forår 2024 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
11. jun
18:30
Dalum IF
Skeby GF
U13 Drenge Liga 4 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. jun
18:45
Dalum IF (2)
SfB
U16 Drenge Liga 4/5 (2008) 11:11 - Forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. jun
17:15
Dalum IF (U11)
Tarup/Paarup IF
U12 pige 8:8 C (2012) - forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. jun
18:30
Dalum IF
Glamsbjerg IF
U14 Pige (2010) 8:8 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. jun
18:30
Dalum IF
Thurø BK af 1920
U13 Pige (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
13. jun
17:15
Dalum IF
Brenderup IF
U11 dr. 8:8 C (2013) - 9-11 kampe - forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
13. jun
18:30
Dalum IF
Kerteminde BK
U11 dr. 8:8 B (2013) - 9-11 kampe - forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
14. jun
18:30
Dalum IF
Røde Stjerne
U19 Drenge Liga 2 (2005 - 06) 11:11 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. jun
11:00
Dalum IF
Næsby BK
U16 Drenge Liga 3 (2008) 11:11 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. jun
13:00
Dalum IF (1)
FC Aarhus Syd
U14 Drenge Liga 2 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 613
|
|||||||||||||||||||
15. jun
14:30
Dalum IF
F16-U15
U15 Pige (2009) 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 1
|